влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

Самодельные бронемашины боевиков-смертников ИГИЛ на базе обычных кроссоверов

Самодельные бронемашины боевиков-смертников ИГИЛ на базе обычных кроссоверов

Голосование

Можно ли победить коррупцию в Украине?

Можно, но не быстро
Это невозможно
Окончательно победить не удастся

Реклама

...
| 06.05.2017 08:41

Если разобраться, становится понятно, что чиновники-коррупционеры — это трусы и неудачники, которые не любят даже собственных детей. Но они в этом никогда не признаются даже сами себе. Коррупция оставляет свой след на коррупционере и хорошо показывает, как он на самом деле относится к жизни. Коррупция — это очень просто.

| 28.04.2017 09:16

Сегодня НАБУ ведёт более 300 производств, а их коллеги из САП направили в суд 57 дел. Правда, лишь в 14 случаях их фигуранты получили обвинительные приговоры. Руководитель Специализированной антикоррупционной прокуратуры (САП) Назар Холодницкий о том, как чрезмерная публичность НАБУ мешает делу, за что его критикуют активисты и когда вынесут приговор Онищенко. 

Загрузка...
| 12.04.2017 09:39

От этих людей зависит порядок и безопасность в государстве, они проверяют законность действий других.  Почти все они стали больше зарабатывать в 2016-ом году. Некоторые в 6 раз. Среди топ-чиновников прослеживается тенденция переводить “кэш” на счета в украинские государственные банки.

| 07.04.2017 09:16

Нещодавно Вища кваліфікаційна комісія суддів України нарешті опублікувала результати практичних завдань кандидатів до нового Верховного суду. 339 суддів набрали мінімальний та вище бали для проходження далі. Наступного дня Комісія несподівано для багатьох повідомила про те, що далі також проходять іще 44 кандидати, які не набрали мінімальний бал на практичному завданні.

| 03.04.2017 09:13

Незабаром мають бути опубліковані результати практичного завдання кандидатів на посаду судді нового Верховного суду. Після їх оприлюднення частина кандидатів залишить конкурс, однак поки що на 120 посад Верховного суду претендують понад 500 осіб. Ми ж продовжуємо аналізувати суддів, які беруть участь у конкурсі.

| 28.03.2017 08:56

Ще весною 2016 року розпочався процес проведення первинного кваліфікаційного оцінювання суддів. Він складається із перевірки кваліфікації судді та співбесіди з Вищою кваліфікаційною комісією суддів, у результаті чого комісія вирішує чи спроможний суддя чинити правосуддя. Первинне кваліфікаційне оцінювання склали понад 380 суддів, зокрема й судді Київського апеляційного господарського суду.

| 27.03.2017 08:51

Завершується тестування професійних знань конкурсу до Верховного суду – ВККС пообіцяла цього тижня озвучити результати перевірки практичного завдання. До цього кандидати вже склали тести на знання законодавства. Понад 100 кандидатів тести не пройшли, ще частина вибуде після перевірки практичних робіт. На решту кандидатів чекатиме психологічне тестування та співбесіда із Вищою кваліфікаційною комісією та Громадською радою доброчесності.

| 21.03.2017 09:13

4 особи претендують увійти до складу Вищої ради правосуддя (ВРП), що обиратиме 6 своїх членів на Всеукраїнському з’їзді суддів 14-15 березня 2017 року. Однією з головних задач ВРП є не просто реформування, а відродження довіри до суддівської системи. Однак чи можливе повернення цієї довіри, якщо до складу ВРП потраплять одіозні судді із сумнівною репутацією? На нашу думку – ні. Саме тому сьогодні ми зупинимось на суддях, членство яких у ВРП, на наше переконання, матиме лише негативний ефект.

| 20.03.2017 09:19

Як ми неодноразово зазначали,14-15 березня 2017 року на Всеукраїнському з’їзді суддів повинні були обрати третину складу Вищої ради правосуддя – органу, від якого в подальшому залежатиме успішність очищення судової системи. Адже саме Вища рада правосуддя має відкривати дисциплінарні провадження, звільняти та призначати суддів. Тому надзвичайно важливо, хто саме увійде до складу цього органу.

| 18.03.2017 09:22

42-летний айтишник, прошедший Майдан, был мобилизован и служил в 3-м полку спецназа. Вернувшись с войны, вместе с командой начал реализовать массовый проект "Вишкіл" по теоретической военной онлайн— подготовке. Все понимают, что нужно что— то менять. Но целостного видения будущего страны на сегодняшний день нет ни у кого. И у Василия Корсуна все как— то тактически, исходя из собственного опыта. Однако он претендует на продукт покруче натовского.

| 07.03.2017 09:36

Руководитель департамента киберполиции Сергей Демедюк объяснил, почему народным депутатам вредно засиживаться в дорогих ресторанах, выдал расположение неприступных баз телефонных мошенников и рассказал, почему сетевых злоумышленников невероятно трудно посадить в тюрьму

| 06.03.2017 09:16

Як ми вже неодноразово зазначали, нині тривають два важливі процеси, що впливають на якість процесу реформування судової системи. Це набір суддів до нового Верховного суду та набір 6 членів Вищої ради правосуддя, найвищого судового органу. Аналізуючи кандидатів на ці посади ми виявили таких, які спробували податися і на посаду судді Верховного суду, і на посаду члена Вищої ради правосуддя. Ми вирішили зупинитися на деяких з них детальніше.

| 03.03.2017 09:08

Після проходження двох етапів конкурсу, тестування та практичного завдання, де визначався професійний рівень кандидатів, набір до Верховного суду триває – незабаром розпочнеться встановлення відповідності кандидатів критеріям доброчесності та професійної етики на співбесідах із членами Вищої кваліфікаційної комісії суддів та Громадської ради доброчесності. Ми ж продовжуємо аналізувати суддів, які претендують потрапити до складу нового Верховного суду.

| 02.03.2017 08:25

Современная Россия — никакая не «Северная Нигерия», не КНДР, не Зимбабве. Она сейчас — Ангола по-белому. Нет в мире другой страны, с которой РФ структурно совпадала бы до такой степени. И термин «путинизм» неточен. Путин — не более чем среднестатистический душсантушист. Когда в 1979 году 37-летний душ Сантуш стал президентом, 27-летний Путин ещё до Дрездена не добрался.

| 01.03.2017 09:23

Особо богат на таких героев был 2014 год, потому что тогда на них был чудовищный спрос. Их было много, у них была раскрутка, а мы были неопытны. Тогда на социальном лифте нашего доверия взлетело — и влетело в высокие кабинеты — рекордное количество калиброванного жулья. Прошло три года. Стали ли мы умнее? Или, разочаровываясь в одних иконах, срочно ищем других им на замену?

| 23.02.2017 09:15

Окрім конкурсу до нового Верховного суду зараз відбуваються й інші процеси, важливі для реформування судової системи. Одним з них є формування повного складу Вищої ради правосуддя – головного судового органу, що має призначати і звільняти усіх суддів України, а також бути суддею над суддями. 14-15 березня в Києві пройде З’їзд суддів України, де обиратимуть 6 членів Вищої ради правосуддя, тобто майже третину її складу.

| 17.02.2017 09:18

Новоназначеный глава Национальной полиции Сергей Князев посвятил работе в "криминальном отделе" - вначале милиции, затем - полиции - больше 20 лет.  На прошлой неделе Кабмин - по представлению главы МВД Арсена Авакова - назначил его новым главой Нацполиции. Кто такой Князев - отвечает сам Князев.

| 16.02.2017 09:20

Більшість суддів що претендують на посаду судді нового Верховного суду, є діючими суддями. Однак трапляються й ті, що вже встигли побути на пенсії, а тепер вирішили повернутися служити Феміді. Знайомтесь, екс-суддя Вищого адміністративного суду – Сірош Микола Васильович. Микола Сірош почав свою кар’єру 1983-го року з посади судді Дніпровського районного суду.

| 13.02.2017 09:17

Відомо, що серед суддів зустрічаються цілі родини та династії. З ліквідацією Вищих спеціалізованих судів та створенням нового Верховного суду більшість суддів, які працювали там раніше, подали свої кандидатури до нового суду, те саме зробили і представники суддівських родин.

| 10.02.2017 09:19

Судья апелляционного суда города Киева Владимир Мельник вернул итальянке Марилен Пизуто конфискованный таможенниками миллион долларов, так как считает, что она не пыталась скрыть наличные от таможенников и не успела завершить правонарушение.