влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

50 лет назад СССР танками задушил  «Пражскую весну»

50 лет назад СССР танками задушил «Пражскую весну»

Голосование

Ваше отношение к новой полиции:

Стало значительно лучше
Стало лучше, но незначительно
Ничего не изменилось кроме формы и названия
Стало еще хуже
...
Загрузка...
| 20.09.2018 09:13

Під час згадки про суддю Отрош у багатьох виникають негативні асоціації з явищем, яке охрестили «печерське правосуддя». Так називають «правосуддя» залежного та корумпованого суду, який виконує політичне замовлення під виглядом судочинства. Одіозна Інна Отрош у часи Януковича очолювала Печерський суд. У лютому 2014 року вона втікла з Києва, а нещодавно її люстрували. Проте для її дочки прізвище Отрош стало щасливим.

| 19.09.2018 09:12

Досить часто українські прокурори разом зі своїми сім'ями стоять у черзі за отриманням державного житла. Однак чи дійсно вони цього потребують? Адже якщо проаналізувати їхні декларації, вони разом із своєю родиною є власниками елітного майна вартістю у декілька сотень тисяч доларів, при цьому маючи доволі низькі доходи.

| 18.09.2018 09:16

Вища кваліфікаційна комісія на своєму сайті вже прозвітувала про проміжні результати оцінювання суддів. Зокрема, ВККС нарахувала 84% тих, хто успішно пройшов випробування. Тобто більшість дискредитованих в очах суспільства суддів залишаться працювати далі. Постає логічне питання, в чому ж полягає оновлення судової системи, про яку говорив гарант?

| 17.09.2018 09:12

Керівник Вищої кваліфікаційної комісії суддів Сергій Козьяков неодноразово прямо натякав, що раніше суддями ставали нечесно, завдяки зв’язкам чи домовленостям. Зараз усі судді проходять оцінювання і ті, хто нечесно отримали свої посади, мали би їх позбутись. Але нова ВККС не лише дає їм зелене світло на суддівство, але й створює їм спеціальні умови для комфортного проходження оцінювання. Так довічний статус судді отримав близький родич Андрія Портнова – Андрій Секірський.

| 12.09.2018 09:09

Судді, які прославились у період Євромайдану своїми незаконними рішеннями, хочуть лишитися у мантії та продовжувати чинити правосуддя. Як показує практика в більшості випадків вони не мають проблем з проходженням кваліфікаційного оцінювання суддів. Хоча його головним завданням є очищення судової системи від подібних осіб.

| 11.09.2018 09:06

18 липня 2018 року Комісія з відбору кандидатів на найвищі посади в Державному бюро розслідувань відібрала перших 27 кандидатів. Та відбулося це з гучним скандалом. Адже за день до цього у ЗМІ вже було опубліковано список переможців. Як так сталося, що ще до голосування Комісія визначила, хто переміг, – окреме питання, яке, безумовно, потребує окремого розслідування. Однак зосередимося на переможцях конкурсу, адже серед них досить багато одіозних осіб, яких підозрюють у порушенні українського законодавства.

| 10.09.2018 09:08

У 2017 році розпочала свою роботу Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів, завданням якої є розгляд питань щодо дисциплінарної відповідальності, переведення та звільнення прокурорів із посади. Саме цей важливий орган відповідальний за очищення недоброчесних працівників у прокуратурі, тому очевидно, що всі члени КДКП повинні бути політично незалежними та незаангажованими. Та, як це часто буває на практиці, й до самих членів Комісії є багато запитань із приводу їхньої професійності та доброчесності.

| 04.09.2018 09:12

Господарський суд Харківської області, де герой нашого розслідування головує вже 4 роки, вирішує суперечки щодо майна та бізнесу, де є високий корупційний ризик. Поле для зловживань наочно продемонстрували у Вищому господарському суді такі одіозні персони як Віктор Татьков та Артур Ємельянов, чиї посади дозволили їм неймовірно збагатитись.

| 27.08.2018 09:13

Аналізуючи суддівські декларації, нерідко можна натрапити на відверту неправду у відображених там відомостях. Іноді це є наслідком недбалого ставлення до заповнення декларацій і очевидних помилок. Але часом складається враження, ніби помилки допущені умисно для приховування статків. Адже судді впевнені – за помилку нічого не буде. Достатньо сказати Вищій кваліфікаційній комісії суддів чи Вищій раді правосуддя: «Ой, я помилився!» – і усе буде гаразд, а майно буде сховане від очей журналістів чи активістів.

| 23.08.2018 09:33

Количество громких задержаний в Украине, открытых судебных производств и обещаний вывести всех на чистую воду никак не соответствует числу реальных приговоров. Десяток действующих народных депутатов, некоторых из которых лишили неприкосновенности еще несколько лет назад, экс-председатель Государственной фискальной службы Роман Насиров с его знаменитой одеялом, мэр Одессы Геннадий Труханов и многие другие чиновники разных уровней ...

| 16.08.2018 09:07

Кваліфікаційне оцінювання суддів – важливий етап судової реформи. Саме він мав стати головним механізмом очистки судової системи від недоброчесних, низько кваліфікованих та одіозних суддів. Втім, результати оцінювання, які ми маємо сьогодні, радше свідчать лише про номінальне оцінювання та небажання кваліфікаційних органів дійсно очищувати систему.

| 14.08.2018 09:12

До підслідності Державного бюро розслідування належить відкриття кримінальних проваджень щодо найвищих чиновників і державних службовців у державі. Саме тому працівники ДБР, і особливо керівники центральних підрозділів, мають бути професійними та політично незалежними особами. Однак серед кандидатів на керівні посади в Держбюро можна зустріти близьких родичів народних депутатів, які вже скомпрометували себе як правоохоронці.

| 09.08.2018 09:14

Аналізуючи біографії кандидатів на керівні посади в Державне бюро розслідувань, можна знайти таких осіб, які вже були доволі відомі громадськості. Зокрема вони фігурували у кримінальних провадженнях, де їх звинувачували в отриманні чи вимаганні хабарів. Знайомтесь, кандидат на посади директора територіального управління у місті Краматорську, керівника Другого управління організації досудових розслідувань, керівника Управління оперативних розробок Державного бюро розслідувань – Сергій Іванович Хальзєв.

| 07.08.2018 09:09

Аналізуючи біографії та декларації суддів, які в рамках кваліфікаційного оцінювання проходять етап співбесід з Вищою кваліфікаційною комісією суддів, ми також зупиняємося і на аналізі діяльності членів їх родин. Адже досить часто саме до найближчих родичів судді й виникає найбільше запитань.

| 02.08.2018 09:12

Чиновники ТОП-рівня – саме їхні справи розслідуватиме новостворений правоохоронний орган – Державне бюро розслідувань. Станом на сьогодні тільки відбувається конкурс на керівні посади в цьому органі. Однак, очевидно, що для того, аби ДБР було високопрофесійним та незалежним органом – його мають очолювати такі ж особи. Втім, серед кандидатів на керівні посади Державного бюро розслідування ми зустрічаємо і тих, кого було раніше затримано на отриманні хабарів.

| 01.08.2018 09:12

Серед осіб, які претендують на керівні посади в Державному бюро розслідувань, є багато тих, хто довгий час та до сьогодні працює в органах прокуратури. Отримуючи не надто високу заробітну плату, прокурорам дивом вдається придбати велику кількість елітного майна не тільки для себе, а і для своїх батьків.

| 31.07.2018 08:56

Судді, які виносили неправосудні рішення у період Євромайдану та забороняли мирні зібрання не поспішають покидати свої крісла. На жаль, той темп який набрала Вища кваліфікаційна комісія у контексті допуску суперечливих кандидатур дає підстави стверджувати, що не всім «суддям Майдану» доведеться змінювати професію.

| 30.07.2018 09:14

Незважаючи на те, що Громадська рада доброчесності вийшла з процесу оцінювання суддів і закликала зупинити оцінювання до зміни регламенту, Вища кваліфікаційна комісія суддів продовжила проводити співбесіди. Ось тільки їхні результати навряд чи можна назвати очищенням судової системи, адже серед перших 898 суддів, які пройшли співбесіду із членами ВККС, сьогодні звільнено лише 26, що складає менш як 3%. 

| 24.07.2018 09:11

"Бідні" судді із заможними батьками-бізнесменами створюють тренд. Це передбачувано, адже через будь-яку компанію з видимістю бізнесу можна пропускати готівку, здобуту не зовсім законним шляхом, і в такий спосіб робити її «чистою» перед органами фіскальної служби. Цього разу ми познайомимо вас із суддею, мама якого на продуктах харчування та напоях змогла заробити п’ять квартир і два автомобілі.

| 20.07.2018 09:08

Багато хто із кандидатів на керівні посади в Державне бюро розслідувань є вихідцями з інших правоохоронних органів, в тому числі прокуратури. Значна частина з них – неодноразові об’єкти суспільної уваги та фігуранти журналістських розслідувань. У багатьох випадках це пов’язано із невідповідністю між доходами та наявним майном прокурорів.