влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

«Токийское сжатие»: лица и позы пассажиров метро столиці Японии в час пик

«Токийское сжатие»: лица и позы пассажиров метро столиці Японии в час пик

Голосование

Накажут ли наглых «мажоров» за создание аварийной ситуации и избиение депутата Найема

Да, в полном соответствии с Законом
Нет, денег хватит откупиться
Не знаю что и сказать
...
Загрузка...
Печать

Найбільш резонансні злочини та події на Одещині за 21.05.2018

22.05.2018 12:25

До Таїровського відділення поліції Київського відділу поліції в м. Одеса із заявою звернувся 25-річний одесит, який повідомив, що хтось викрав відеорєєстратор з його автомобіля, припаркованого біля будинку, де той проживає. Вжитими заходами правоохоронці викрили 33-річного місцевого жителя, який надав правдиві свідчення та повернув вкрадене.

До Таїровського відділення поліції Київського відділу поліції в м. Одеса із заявою звернувся 39-річний одесит, який повідомив, що хтось зірвав із продуктового кіоску замок і викрав звідти готівку. У ході оперативно-розшукових заходів було викрито 35-річного місцевого жителя, який надав правдиві свідчення.

полиция

Працівники Малиновського відділу поліції в м. Одеса викрили 41-річного раніше засудженого одесита, який викрав кейс з інструментами з автомобіля 45-річного місцевого жителя.

Працівники Приморського відділу поліції в м. Одеса викрили 30-річного уродженця Донецької області, який у потязі «Одеса-Київ» вкрав мобільний телефон у 47-річної одеситки.

Працівники Ізмаїльського відділу поліції викрили 28-річного квартирного крадія, який обікрав 38-річну жительку м. Ізмаїл, прихопивши з її житла телевізор та ноутбук.

Працівники Малиновського відділу поліції в м. Одеса викрили 26-річного раніше засудженого одесита, який на одній із вулиць міста вдарив по обличчю 50-річного місцевого жителя та відібрав у нього мобільний телефон.

ВК ГУНП в Одеській області

 

Нашли орфографическую ошибку? Выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter   
Редакция «УК» поможет отстоять ваши права и восстановить справедливость!
Пишите нам по адресу help@cripo.com.ua

Новости ТВ
Загрузка...
МетаНовости
Загрузка...