влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

Ездит ли немецкая полиция на Porsche?

Ездит ли немецкая полиция на Porsche?

Голосование

Ваше отношение к новой полиции:

Стало значительно лучше
Стало лучше, но незначительно
Ничего не изменилось кроме формы и названия
Стало еще хуже
...
Загрузка...
Печать

Колишній прихильник "ДНР" з Миколаївки здався слов'янським правоохоронцям

22.04.2018 01:36

36-річний екс-найманець чергував на блокпостах терористів за продовльчі пайки, а після звільнення населеного пункту виїхав до РФ. Повернувшись додому, він спочатку приховував своє минуле, а потім добровільно прийшов до територіального підрозділу поліції. Наразі відносно нього триває перевірка.

За словами жителя Миколаївки 1981 року народження, що звернувся до слов'янських поліцейських, його «служба» в рядах бойовиків почалася у квітні 2014 року. Чоловік вирішив «допомогти землякам» у «народженні» фейкової республіки, а тому погодився на чергування на місцевому блокпості. За послуги з ним розраховувалися продуктами харчування, алкоголем та цигарками.

Перед звільненням території району від окупації чоловік покинув місце дислокації і виїхав за межу України, переховуючись в РФ, а за півроку повернувся додому.

Наразі відносно участника незаконних збройних формувань відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» Кримінального кодексу України. Після ретельної перевірки та встановлення всіх обставин його участі чоловік отримає шанс на звільнення від кримінальної відповідальності згідно з ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України.

 

Слов'янський відділ поліції Донецької області

 

Нашли орфографическую ошибку? Выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter   
Редакция «УК» поможет отстоять ваши права и восстановить справедливость!
Пишите нам по адресу [email protected]

Новости ТВ
Загрузка...
МетаНовости
Загрузка...