Колишній прихильник «ДНР» з Миколаївки здався слов’янським правоохоронцям

36-річний екс-найманець чергував на блокпостах терористів за продовльчі пайки, а після звільнення населеного пункту виїхав до РФ. Повернувшись додому, він спочатку приховував своє минуле, а потім добровільно прийшов до територіального підрозділу поліції. Наразі відносно нього триває перевірка.

За словами жителя Миколаївки 1981 року народження, що звернувся до слов’янських поліцейських, його «служба» в рядах бойовиків почалася у квітні 2014 року. Чоловік вирішив «допомогти землякам» у «народженні» фейкової республіки, а тому погодився на чергування на місцевому блокпості. За послуги з ним розраховувалися продуктами харчування, алкоголем та цигарками.

Перед звільненням території району від окупації чоловік покинув місце дислокації і виїхав за межу України, переховуючись в РФ, а за півроку повернувся додому.

Наразі відносно участника незаконних збройних формувань відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» Кримінального кодексу України. Після ретельної перевірки та встановлення всіх обставин його участі чоловік отримає шанс на звільнення від кримінальної відповідальності згідно з ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України.

 

Слов’янський відділ поліції Донецької області

Читайте также: