На Київщині питання звільнення з виправної колонії оцінили у три тисячі доларів США

За вказану суму адвокат пообіцяла вирішити дане питання із суддею одного з районних судів. Зловмисницю затримали поліцейські під час одержання хабара.

На Київщині працівники обласного управління захисту економіки Нацполіції, детективи слідчого управління поліції в Київській області під процесуальним керівництвом прокуратури Київської області задокументували у корупційних діяннях адвоката одного з міст області.

Фото Національна поліція України.

Так, адвокат за певну грошову винагороду повинна була вплинути на суддю під час прийняття ним рішення щодо умовно-дострокового звільнення громадянина з виправної колонії.

Затримали зловмисницю правоохоронці під час одержання трьох тисяч доларів США хабара.

Крім того, 19 квітня, відбулися затримання в Одеській та Чернігівській областях. В Одесі затримали посадову особу держпідприємства, який одержав неправомірну вигоду за оформлення документів щодо технічного огляду та технічної придатності судна до плавання, а у Чернігові затримали громадянина, який запропонував неправомірну вигоду працівникам обласного управління захисту економіки за не складання останніми адміністративного протоколу.

Нагадуємо, що 19 квітня, також було затримано начальника одного з управлінь Миколаївської ОДА, який обіцяв посприяти у вирішенні питання щодо ухилення від призову на строкову військову службу. Він одержав 2 тисячі доларів США неправомірної вигоди.

Департамент захисту економіки
Національної поліції України

тел. довіри(098) 103-96-59
dze@ekon.np.gov.ua

Читайте также: