Мешканця Новопсковського району засуджено до 5 років позбавлення волі

Новопсковським відділом Старобільської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення стосовно місцевого мешканця за вчинення умисних корисливих злочинів, а саме крадіжки (ч. 2 ст. 185 КК України), шахрайства (ч. 2 ст. 190 КК України), а також порушення правил адміністративного нагляду (ст. 395 КК України)

 

Досудовим розслідуванням встановлено, що в грудні 2017 року раніше судимий за вчинення корисливих злочинів мешканець Новопсковського району здійснив крадіжку грошових коштів свого знайомого, після чого шляхом обману та зловживаючи довірою заволодів мобільним телефоном останнього.

суд

Крім того, будучи раніше засудженим за крадіжку та звільнений від відбування покарання з випробуванням, зловмисник самовільно залишив місце проживання з метою ухилення від адміністративного нагляду, встановленого ухвалою суду.

За принципової позиції процесуального керівника у кримінальному провадженні вказану особу судом визнано винною у вчиненні кримінальних правопорушень та шляхом часткового складання призначених покарань засуджено до 5 років позбавлення волі.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області
(за матеріалами Новопсковського відділу
Старобільської місцевої прокуратури)

Читайте также: