ГПУ направила до суду обвинувальний акт стосовно судді районного суду м. Одеси

Генеральною прокуратурою України затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні, яке розслідувалось Головним слідчим управлінням Служби безпеки України

Акт затверджено 

  стосовно судді районного суду м. Одеси, який за попередньою змовою з приватним адвокатом Одеської області, через останнього запросив та отримав від громадянки України неправомірну вигоду за обрання щодо неї запобіжного заходу не пов’язаного з триманням під вартою, у кримінальній справі за її обвинуваченням, що перебувало у провадженні вказаного судді.
 
 

Як повідомили «УК» в Управлінні зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України, обвинувальний акт за обвинуваченням судді за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України та адвоката за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368, ч.ч. 2, 3 та 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), ч. 1 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) КК України направлено до суду. 

«УК»

Читайте также: